Акупунктурний ліфтинг

 

Акупунктурний ліфтинг – це естетична процедура, яка направлена на омолодження обличчя за допомогою акупунктури та міостимуляційного впливу та мануальних технік. В нашому центрі ми пропонуємо унікальний авторський метод Рубаністої М.Є., який об’єднав в собі і східні, і західні тенденції (Патент на винахід № 113812 від 10.03.2017р.)

 

 

В результаті дії акупунктури покращується:

–  колір та пружність шкіри обличчя;

– зменшення або усунення другого підборіддя;

– корекція носогубних складочок;

– усунення або зменшення кількості зморшок;

– зменшення та усунення мішків під очима, зняття набряків;

– профілактика старіння;

– значне покращення овалу обличчя.

Переваги косметологічної акупунктури:

Екологічність – ми не використовуємо препарати і не вводимо ін’екційні засоби.

Безпечність (немає побічних ефектів, опіків, рубців, парезов м’язів тощо). Максимум неприємного – синці, які мінімізуються спеціальними  техніками постановки голок з урахуванням індивідуальних особливостей.

Природність – ми підтримуємо те, що Вам дано від природи замість створення штучного амімічного обличчя без зморшок.

Комплексність – беруться до уваги не тільки місцеві фактори (зморшки, птоз м’язів), але й загальні (з урахуванням анамнезу, стану здоров’я, пульсової та язикової діагностики).

Тривалість 1 сеансу разом з мануальними техніками – 1-2 години залежно від стану обличчя. Курс індивідуальний залежно від стану шкіри та мімічних м’язів, складає від 7 до 15 сеансів. Рекомендується проводити курси – двічі на рік, підтримуючі сеанси – з періодичністю від 1 разу на 2 тижні до 1 разу на місяць.

УВАГА! Рекомендовано проводити акупунктурний ліфтинг не раніше, ніж через 3-4 місяці після мезотерапії та виключно через 4-5 місяців після ін’єкцій ботулотоксину.